Журка во „Идризово“ (ВИДЕО)

Осудените за терористичкиот напад во „Диво насеље“ на социјалната мреж „Тик Ток“ објавија како изгледа издржувањето на казната во затворот „Идризово“.

Претходно тие објавуваа фотографии како се гоштеваат во затворот.

Повеќе на следниот ЛИНК