Зошто Пендаровски на Макрон би му пратил човек што толерира руски агент за македонски амбасадор?
Кој моќник во СДСМ ургирал кај висок функционер на МВР за пасошот на рускиот шпион Онишченко?
Зошто шефот на АНБ Виктор Димовски влегол во војна со администрацијата на Бајден и ЦИА за човек на Путин?
Какви информации за СДСМ и ДУИ има шефот на тајната служба што Ковачевски и Груби не може да го сменат?
На овие и други теми вчера во емисијата ,,Заспиј Ако Можеш” Драган Милосављевиќ и Горан Момироски разговараа со шефот на собраниската комисија за надворешна политика Антонијо Милошоски.