Познатата фолк дива Цеца Ражнатовиќ оваа година замина покасно на одмор. Нејзината овогодишна летна дестинација е Кипар.

Убавата пејачка е во друшство заедно со својата сестра Лидија и нејзините деца.

Таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи како ужива на плажа во бикни и како и минува времето таму.

Во последните нејзини Инстаграм сториња Цеца покажа како вистински се ужива, покрај вода во бикини кое одлично и стои.