Ќерката на Вице Заев еден од најмоќните луѓе во Македонија на социјалните мрежи објавила своја фотографија во скап фустан од монденска светска туристичка локација.

Ева Заева – внуката на поранешниот премиер Зоран Заев, изненади со летна фотографија на нејзиниот Инстаграм профил, каде се гледа како ужива на некој од топлите краишта, објавува порталот хаштаг.мк.

Порталот не објавува каде е направена фотографијата на Ева Заева но се работи за Дубаи во Обединетите Арапски Емирати, една од најскапите светски туристички дестинации.

Повеќе детали на хаштаг.мк