Ги фрлил петгодишниот син и сопругата од тераса

Во центарот на Лазаревац, засега неидентификуван маж ги фрлил од тераса сопругата и малолетниот син, јавуваат српски медиуми.
Дежурните служби дошле на местото на настанот и наишле ужасна глетка, објавија ТВ Пинк и Телеграф.
Екипа на брзата помош го префрлила во болница детето на пет-годишна возраст кое имало тешки телесни повреди, но било живо.
Мајката била во бесознание.