Филипче снимен во женско друштво во еден од најубавите грчки хотели (ФОТО)

Профилот #Следиме објавува фотографии од годишниот одмор на Венко Филипче.

Екс министерот за здравство и вицепремиер на Зоран Заев е сликан во хотелот Триденте Маре во Пефкохори.

Овој ексклузивен грчки хотел кој се наоѓа на самата плажа сега е целосно зафатен а нуди слободни соби дури од крајот на октомври кога цена за една вечер за едно лице е 180 евра.

Деновиве цените за соби за едно лице се движат и над 300 евра од вечер.

Од објавените фотографии не може да се види која е пријателката на Филипче со која ужива во скапиот хотел.

Речиси сигурно е дека девојката на фотографијата не е Лиде Лиде.

Извор