Меланија со бујната става го засени говорот на Трамп

Американската прва дама се појави во придружба на нејзиниот сопруг Доналд Трамп во тесна блуза и секси здолниште во фламенко-стил што ја истакнуваше нејзината импресивна става.

Поранешниот фото-модел, сега на возраст од 47 години, стоеше покрај нејзиниот сопруг додека тој говореше на прославата по повод Месецот на латино-американското наследство.


Меланија, сепак, се погрижи сите очи да бидат вперени во неа.

Првата дама носеше комбинација во двете национални бои на Америка, црвено и бело, но интерес предизвика нешто друго…