Популарната манекенка и главна актерка во филмот „Трето полувреме“ Катарина Ивановска стана мајка на момче кое го добило името Вања.

Пред неколку дена македонската убавица со светска кариера сподели фотографија на која во тесен фустан го истакна трудничкото стомаче, објави порталот Фемина.